Final Fantasy XV: Windows Edition Korsanların Kurbanı Oldu

Final Fantasy XV: Windows Edition daha çıkış yapmadan, korsanlar tarafından kırıldı.

Final Fantasy XV: Windows Edition, dönemimizin beklenen oyunlarından biri. Elbette serinin son oyununun bu kadar hevesle beklenmesinin sebebi de oyunun PC platformu için çıkış yapacak olmasıydı. 6 Mart’ta raflarda yerini alacak olan bu oyun ise henüz çıkışını yapamadan, korsan platformlara düştü.

Korsan grubu bu işlemi, oyunun deneme sürümündeki uygulama dosyalarını kullanarak gerçekleştirdi. Bu şekilde oyunun Denuvo güvenlik sistemini aşan korsan ekip, Origin’in etkisiyle de oyunu kırmayı başardı. Çünkü Origin, oyunun ön dosyalarını şifrelemeden sunmuştu; Steam’in oyunlarını bu şekilde şifrelemeden sunmadığını da hatırlatalım. Sistemdeki bu açık sayesinde korsan ekip, oyunun şifrelenmemiş dosyalarını aldı ve oyunun deneme sürümünün uygulama dosyaları ile bir araya getirerek Final Fantasy XV: Windows Edition’ı korsan platforma yaydı.

Oyunun korsan versiyonunda ise ilk üç bölümü oldukça başarılı bir şekilde çalışıyor. Ve bu oyunun bu versiyonu HD ile 4K çözünürlüklü doku paketleri ile birlikte 150 GB’lık bir boyuta sahip. Square Enix’in bu yeni oyunu Final Fantasy XV: Windows Edition’ın orijinal versiyonunun ise 6 Mart’ta raflarda yerini alacağını hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE