Final Fantasy 15, 4 Haziran 2015’de Açıklanacak

Square Enix’in geliştirdiği aksiyon RPG / TPS oyunu ‘’Final Fantasy 15’’ için daha fazla bilginin 4 Haziran 2015’de açıklanacağı belirtildi.

Square Enix’in organize ettiği ‘’Active Time Report’’ kapsamında oyunun direktörü ‘’Hajime Habata’’ oyunun geliştirilme süreci hakkında daha fazla detayı oyun severlerle paylaşacak. Ayrıca, pazarlama müdürü Akio Ofuji’nin de katılacağı video konferans Youtube ve Twitch üzerinde altyazılarla, canlı olarak yayımlanacak. Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri için piyasaya çıkacağını belirtelim.

4 Haziran’da Final Fantasy 15’in demo versiyonu için bir de güncelleme kullanıcılara sunulacak. Episode Duscae 2.0 isimli bu güncelleme sayesinde kullanıcılardan gelen birçok şikayetin yanı sıra ve birçok düzeltmenin de olacağı belirtildi. Oyundaki Cindy karakterinin fazla seksi bulunması oyun severlerin işaret ettiği noktalardan biri olurken, Square Enix’in 16 Haziran 2015, Salı günü Los Angeles’da düzenlenecek olan E3 2015 (Electronic Entertainment Expo) kapsamında yapacağı açıklamalar merakla izlenecek.

Lucis, Tenebrae, Niflheim, Solheim ve Accordo gibi birçok ulusun değişik fantezi dünyasında geçen oyunda ‘’Noctis Lucis Caelum’’ tek oynanabilir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Lucis’in ezeli düşmanlarından biri olan Niflheim ve diğer uluslarla olan savaşlar oyunun ana temasını oluşturuyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE