Final Fantasy 14 İçin Dövüş Videosu Yayımlandı

Oyunun hem geliştiricisi, hem de dağıtımcısı olan Square Enix, ‘’Final Fantasy 14’’ için bir dövüş videosu yayımlandı.

‘’Ultimate Fight Final Fantasy 14’’ isimli video da Street Fighter tarzı karşılıklı bir dövüş maçı yayımlanırken, bunun oyunun çıkacak DLC’siyle tamamen alakasız olduğunu belirtelim. Video sadece reklam amaçlı yapılmış durumda.

Öte yandan, oyun için ‘’gösterge’’ niteliğinde olacak bir fragman da, indirilmek üzere oyucuların ilgisine sunulurken, buradaki amacın oyunun çıkacak yeni genişleme paketinin PC’nizde nasıl çalışacağını görmek. Görüntü kalitesinin durumuna göre belki pamuk eller cebe deyip, yeni bir ekran kartı yatırımı yapmanız gerekebilir.

Final Fantasy 14’e bu ilk gelecek DLC olan ‘’Heavensward’’ geçen sene duyurulmuştu. Level’ın 60’a çıkarıldığı ve yeni görev, zindan vb. yeniliklerin eklendiği genişleme paketi 23 Haziran 2015’de piyasaya çıkacak.

Final Fantasy 14: A Realm Reborn, Ağustos 2013’de PlayStation 3 ve PC versiyonlarıyla çıkmış daha sonrasında Nisan 2014’de PlayStation 4’lere gelmişti. MMORPG (massively multiplayer online role-playing) türündeki oyun özellikle Japon oyun seveler tarafından oldukça beğeniliyor.

Oyun için yayımlanan bir dövüş videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”8yZXjxuoEGA”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE