Fenerbahçe, Dünya Şampiyonası’nda İlk İki Maçını Kazandı

TBF şampiyonu olarak Dünya Şampiyonası'na giden 1907 Fenerbahçe takımı, ilk iki galibiyetini aldı. 

1907 Fenerbahçe takımı, Dünya Şampiyonası’nda yaptğı ilk iki maçı da kazandı. Dana önce bu turnuvada, bu kadar büyük bir galibiyet ile başlamamıştık. O yüzden 1907 Fenerbahçe takımı, LoL oynayan oynamayan, herkesi heyecanlandırmayı başardı.

İlk maçında Hong Kong Attitude’e karşı oynayan 1907 Fenerbahçe, geride başladığı maçı takım kompozisyonu sayesinde döndürmeyi başardı. İkinci maçında ise Rampage’e karşı oynayan takımımız, rahat bir galibiyet aldı. Padden’ın, ilk maçta kaçırdığı pentakill’ini ise ikinci maçta attığını da belirtelim.

1907 Fenerbahçe takımı, konu ile ilgili şunları söyledi: “TBF 2017 Şampiyonu unvanıyla bu yıl Çin’de düzenlenen League of Legends Dünya Şampiyonası ön elemelerinde ülkemizi temsil eden 1907 Fenerbahçe Espor, şampiyonadaki ilk gününde oynadığı maçlarda çifte galibiyete imza attı. Ön eleme aşaması D grubunda yer alan sarı lacivertli temsilcimiz, oynadığı ilk maçta gruptaki iddialı rakibi Hong Kong Attitude’u yaklaşık 50 dakika süren başa baş bir mücadelenin sonunda alt etmeyi başardı. Günün ikinci maçında rakibi Rampage karşısında üstünlüğü bir an olsun elden bırakmayan 1907 Fenerbahçe Espor, zorlanmadan zafere ulaştı.”

1907 Fenerbahçe’nin 26 Eylül Salı günü, yani bugün, iki maç daha yapacağını hatırlatalım. Bu maçlar, saat 10.00’da ve 12.00’de olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE