Far Cry 6 Şubat 2021’De Geliyor

Far Cry 6, 18 Şubat 2021 olarak çıkış tarihini resmi olarak açıkladı. Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Stadia ve PC’ye (Epic Games Store ve Ubisoft Store aracılığıyla) geliyor. PS4 sahipleri için PS5’te ve Xbox One sahipleri için Xbox Series X’te ücretsiz yükseltmeler sunulacak.

Bu haftaki sızıntının ardından Ubisoft, oyunun tanıtım videosunda totaliter ada devleti Yara’nın lideri Antón Castillo (Breaking Bad’in Giancarlo Esposito’su) ve oğlu Diego’yu tanıtan bir sinematik gösterdi. Oyuncular, Yara gerilla devrimcisi olan Dani Rojas (erkek veya kadın karakter olarak oynanabilir) rolünü üstlenecek.

Hikaye yönetmeni Navid Khavari Far Cry 3’ten sonra ilk kez bir Far Cry oyununun tropikal iklimli bir ortamda geçeceğini ve bundan memnuniyet duyduklarını açıkladı.

Far Cry 6 için ön siparişler; Standart, Gold, Ultimate ve Collector’s Edition olarak açılmış durumda. Fiyatların bir hayli yüksek olduğu bu dönemde oyunun en azından standart sürümünün oyuncularla uygun fiyatlara buluşmasını temenni ediyoruz.

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE