Far Cry 4’ün ‘’Valley of The Yetis’’ DLC’si 11 Mart’ta Çıkacak

Far Cry 4 Görsel

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon – macera FPS oyunu ‘’Far Cry 4’’ ün ‘’Valley of the Yetis’’ isimli DLC’si 10 Mart 2015’de PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4’ler için piyasaya çıkıyor. Ek paket, Avrupalı oyun severler için 11 Mart 2015’de gelecek.

Himalaya dağlarına zorunlu iniş yaptıktan sonra hayatta kalıyoruz. Burada, bölgedeki çetelere rehin düşmemek için mücadele etmek zorundayız. Diğer taraftan, DLC’nin adından da anlaşılacağı gibi ( Yeti Vadisi ) bizi Himalaya dağlarının mitolojik kahramanı olan Yetiler bekliyor olacak. Resimlerden de göreceğiz üzere, Yetiler oldukça devasal boyuttalar ve her an her yerden çıkabilirler.

Valley of the Yetis’yi isterseniz tek, isterseniz co-op modun da oynayabileceksiniz. Ubisoft, oyuncuların DLC’yi bitirmesiyle, Yeti’lerin arkasında saklanan sis perdesinin aralanacağını da söyledi.

Ek paketi, 30$’lık season pass’ı olanlar ücretsiz olarak sahip olurken, ayrı olarak ta satın alınabilecek (satış fiyatı henüz belirtilmedi). Valley of the Yetis’i izleyecek ve season pass’a dahil olacak 4 genişleme paketleri ise şöyle: The Syringe, Escape from Durgesh Prison, the Hurk Deluxe Pack ve Overrun.

Şu ana kadar 7 milyondan fazla kopya satan ‘’Far Cry 4’’ Kasım 2014’de oyun severlerle buluşmuştu.

[youtube id=”9OZPujG4obo” autoplay=”no”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE