Fallout Shelter 50 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Bethesda’nın ilk mobil oyunu Fallout Shelter büyük bir hit oldu. Dün akşam E3 2016’da gerçekleşen Bethesda’nın tanıtımında, şirket oyunun 50 milyon insan tarafından oynandığını duyurdu.

Oyun ücretsiz ve 50 milyon oldukça büyük bir sayı. Bununla beraber, şirketin bu oyundan ne kadar para kazandığıyla ilgili hiçbir detay verilmedi. Ancak raporlar çok büyük meblağlar kazanıldığını söylüyor. Firmanın resmi twitter sayfasından yapılan duyuruda: “#FalloutShelter ‘i bu kadar büyük bir fenomen haline getirdiğiniz için milyon kere teşekkürler ! 1 yıl geçtikten sonra 50 milyonun üstünde oyuncu sayısı ! #BE3” denildi.

Tanıtımda Fallout Shelter’ın bilgisayar versiyonunun çıkacağı da duyuruldu. Ayrıca oyuna yeni yerler, savaşacak yeni düşmanlar ve yeni karakterlerin geleceği büyük bir güncelleme yapılacağı söylendi.

Artık insanlarınızı çeşitli görevlere yollayabileceksiniz. Üstelik bir de yeni dövüş sistemi var. Ancak nelerin değiştiğiyle ilgili detay verilmedi. Fallout Shelter geçen sene bu ayda duyurulmuş ve de piyasaya sunulmuştu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE