Fallout 4’ün Yeni DLC’si Vault-Tec Workshop’un Çıkış Tarihi Açıklandı

Fallout 4’ün merakla beklenen indirilebilir içeriği Vault-Tec Workshop’ın PC, Xbox One ve Playstation 4 için çıkış tarihi açıklandı.

Nükleer savaşın üzerinden iki yüz yıl geçmiş olsa bile hâlâ savaşın ve yıkımın kötülüğünden kurtulamamış olan sevgili Commonwealth halkına yeraltında aydınlık bir gelecek inşa etme ve savaş öncesinden kalma teknik imkanlarla dev bir yeraltı mahzeni oluşturma olanağını bize sağlayacak olan indirilebilir içeriğimiz 26 Temmuz tarihinden itibaren indirilebilecek. İnşa olanakları dışında nostaljik mobilya, ışık ve sanat eserleri ile Vault’umuzu süslememizin ve ideal yurttaşlar yaratma yolunda mahzen sakinleri üzerinde Vault-Tec onaylı deneyler yürütmemizin yolunu açacak olan bu DLC’nin özellikle deney kısmı merakımızı artırıyor.

Fallout’un hikayesine göre, insanları nükleer felaketten korumak için inşa edilen yeraltı sığınakları olan Vault’lar yalnızca insanlara sığınak sağlamak için değil, ayrıca insan davranışlarını ve insanların çeşitli maddelere maruz kalmaları durumunda verecekleri tepkileri ölçmek için kullanılan birer laboratuvar olarak yaratılmış idiler. Savaş sonrasında ne bir fabrika, ne bir inşaat şirketi, ne gerekli insan gücü, ne de bütün bunları bir araya getirerek bir Vault inşa edecek düzeyde zengin bir adam kalmadığı halde (Bay House yaşıyorsa o hariç tabi) Vault kurmamızı sağlayarak lore’u delip geçiyor olsa da bu DLC’nin de sevileceğine şüphe yok.

Bethesda’nın içeriklere olan ilgiyi artırmak için yaptığı ‘’yerleşim yeri kurma yarışması’’ gibi bir ‘’Vault kurma yarışması’’ açıp bolca ödül dağıtacağı da kuvvetle muhtemel. Gelişmeler oldukça haber vermeye devam edeceğiz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE