Fallout 4’ün Ekran Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

Piyasaya çıkmasına sayılı günler kala, Fallout 4’ün PlayStation 4 sürümünden bazı ekran görüntüleri internete sızdırıldı.

Oyunun geliştiricisi Bethesda Game Studios, sızdırılan görüntülerle ilgili herhangi bir yorum yapmayacağını belirtirken, Fallout 4 Xbox One ve PlayStation 4 üzerinde 1080p/30fps olarak çalışacak.

Daha önce yapılan açıklamalarda oyunun direktörü Todd Howard, grafiklerin önemli olduğunu ama Fallout 4’ün bu açıdan yapılmış en iyi oyun olmayacağını dile getirmişti. Öte yandan, Bethesda’nın pazarlama yöneticisi Pete Hines, RPG türündeki oyunlar için etkileşimlerin çok daha önemli bir yere sahip olduğunu açıklamıştı. Ayrıca, etkileşimleri ön plana çıkarmak adına diğer özelliklerden feragat edildiğini ve çok iyi bir denge noktasına ulaşıldığını sözlerine eklemişti.

Fallout 4, PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle 10 Kasım 2015’de piyasaya çıkacak. Oyundan ayrı olarak satılacak 30 dolarlık DLC pass sayesinde, Fallout 4’e gelecek tüm içerikler ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak. DLC’lerin 2016’nın ilk aylarından itibaren yayımlanmaya başlayacağını belirtelim. Son olarak, Fallout Shelter’ın iOS ve Android sürümlerinin şu an için piyasada bulunduğunu hatırlatalım.

Sızdırılan ekran görüntülerinden bazılarına aşağıda göz atabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE