Fallout 4’de Oynanış Esnasında Bazı Bug’lar Bulundu

Bethesda’nın 10 Kasımda piyasaya çıkardığı Fallout 4’ün oynanışı esnasında bazı bug’larla karşılaşıldığı dile getirildi.

Oyun severlerin Mosignor Plaza’ya seyahatleri esnasında meydana gelen bug’da bazı kullanıcılar oyunun tamamen çöktüğünü ve herhangi bir hata mesajı alınmadıklarını belirttiler. Fallout 4’ün çıktığı tüm platformlarda (PlayStation 4, Xbox One, PC) söz konusu sıkıntı yaşanırken, Bethesda’nın bu problemi kısa sürede çözüme kavuşturması bekleniyor.

Öte yandan, lansman sonrası birçok DLC’nin geleceği belirtilmiş ve içeriklerin oyun severlerden gelen geri dönüşlere göre belirleneceği açıklanmıştı. Tüm DLC’lere 30 dolarlık pass karşılığında satılacağı da ayrıca duyurulmuştu.

Mod’lar konusunda kullanıcılarına kendilerini özgürce ifade etme olanağı sağlayan Fallout 4’ün bu noktada GTA 5 ile rekabet etmesi bekleniyor. RPG türündeki oyun için grafiklerden ziyade etkileşimlerin çok daha önemli bir yere sahip olduğu açıklaması yapılmıştı.

Piyasaya çıktığı ilk gün itibarıyla 12 milyon kopyası satış noktalarına yollanan Fallout 4 büyük oyun sitelerinden çok yüksek inceleme notları almayı başardı. Oyunun mobil sürümü olan Fallout Shelter’in şu an piyasada iOS ve Android sürümleriyle yer aldığını son olarak hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE