Fallout 4, Sadece Yeni Nesil Konsollara Gelecek

Bethesda, yeni çıkacak oyunu ‘’Fallout 4’’ ün sadece yeni nesil konsollara geleceğini teyit etti. Geliştirici, resmi web sitesinden yaptığı açıklama da oyunun sadece Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya çıkacağını belirtti.

14 Haziran 2015’de Amerika’nın Los Angeles şehrinde düzenlenecek olan E3 (Electronic Entertainment Expo) konferansı kapsamında, ‘’Fallout 4’’ hakkında daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor. Ayrıca, E3 2015’de firmanın ilk defa tek başına büyük bir basın toplantısı gerçekleştirmesi, başka projelerinde açıklanacağı beklentisini doğurdu.

Eski nesil oyun konsollarının pabucu dama atılmaya devam ediyor. Mayıs başında Ubisoft, kamuoyuna yaptığı duyuruda, yeni çıkacak oyunlarının sadece Xbox One ve PlayStation 4 konsolları için çıkacağını açıklamıştı. Öte yandan, Rockstar Games’de, ileriki dönemlerde geliştirilecek yeni GTA oyunları için aynı durumun geçerli olacağını duyurmuştu. Son dönemde, oyunların istediği yüksek donanım özellikleri ve oyun severlerin indirimler sayesinde yeni nesil konsolları edinmeleri bu durumun altında yatan ana sebep olarak görülüyor. Xbox 360 ve PS3’de nostaljik birer ürün olma yolunda ilerliyorlar.

İlk olarak 1997 yılında Interplay Entertainment tarafında piyasa çıkarılan ‘’Fallout’’, 2014’den itibaren Bethesda Softworks tarafından geliştiriliyor. Serinin bu oyunu Amerika, Boston’da geçerken, yayımlanan tanıtım videosunda şehirden bazı görüntülere yer veriliyor.

Aşağıda, oyunun çıkış fragmanını ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE