Fallout 4, 10 Kasım 2015’de Piyasaya Çıkacak

Geçen hafta hakkında bazı ön bilgiler elde ettiğimiz Bethesda’nın yeni oyunu ‘’Fallout 4’’ ün 10 Kasım 2015’de piyasaya çıkacağı teyit edildi.

Bu bilgiyi, Los Angeles’da düzenlenen E3 2015 ( Electronic Entertainment Expo) Konferansı kapsamında, Bethesda’nın verdiği basın toplantısından edindiğimizi belirtelim.

Fallout 4, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle oyun severlerin ilgisine sunulacağı daha önce açıklanmıştı. Ayrıca oyunun ‘’Fallout Shelter’’ isimli mobil sürümü de iOS’lar için şu an için piyasada, öte yandan Android’ler için ne zaman geleceği ise henüz belli değil.

Nükleer savaş öncesi başlayan Fallout 4’ün hikâyesinde, ayrıca o kontrol edeceğiniz ana karakterin fiziksel görünüşünü istediğiniz şekilde özelleştirebileceksiniz. Kadın veya erkek karakter seçimi konusunda özgür olmanız, ayrıca yüzü üzerinde birçok değişiklik yapabilmeniz her kullanıcıya benzersiz olma olanağı sağlıyor. 50’nin üzerinde silah olan oyunda isterseniz kendi evinizi inşa edip tarım yapabileceksiniz.

Serinin ilk oyunu 1997 yılında Interplay Entertainment tarafından geliştirilmiş, 2014’den itibaren ise geliştirme süreci Bethesda Softworks tarafından yürütülmeye devam edilmişti.

Fallout 4 için yayımlanan 5 yeni tanıtım videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE