F1 2015 İçin 1080p Ekran Görüntüleri Yayımlandı

F1 2015

Codemasters’ın yeni oyunu F1 2015 için, yayımcı Bandai Namco 1080p ekran görüntüleri paylaştı.

Serinin en iyi oyunu olacağı söylenen F1 yarış oyunu ‘’F1 2015’’ için araçların yol tutuşu üzerinde oldukça durulduğunu söyleyen Codemasters yetkilileri, oyunun çok gerçekçi olacağı yönünde oldukça iddialı.

Oyuna dâhil edilen ‘’Pro Season’’ modu da bu gerçekçiliği teyit ediyor cinsten. ‘’Normal’’ moda göre oyunu bir o kadar zor ama bir o kadar da zevkli hale getiriyor. Xbox One ve PS4’deki ses tanıma yazılımı sayesinde, tıpkı gerçek F1 yarışlarında olduğu gibi yarış esnasında, hava durumu, yarış detayları gibi bilgileri, takım arkadaşlarınızla konuşarak öğrenebileceksiniz. Bu diyalogları Türkçe yapabilecek miyiz sorusu aklımıza gelmiyor değil :). Firmanın geliştirdiği 7. F1 oyunu olan ‘’F1 2015’’ stüdyonun konudaki tecrübesini ortaya koyarken, F1 severler için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

F1 2015, PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle 12 Haziran 2015’de piyasaya çıkacak. Oyun ile ilgili, resmi olarak Bandai Namco tarafından paylaşılan görsellerden bir kısmını, aşağıda ilginize sunuyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE