ESL Türkiye, Clash Royale turnuvasını gerçekleştiriyor.

ESL Türkiye, ilk mobil turnuvasını, Clash Royale oyununda gerçekleştiriyor.

ESL Türkiye’den mobil oyunculara güzel haber! ESL Clash Royale 1on1 Yaz Turnuvaları #1 kayıtları açıldı. ESL sisteminde hesap açarak, herkesin katılabileceği bu açık turnuva serisinde haftalık ödül, 25TL Google Play Gift Card olarak belirlendi.

ESL Türkiye, Yaz Turnuvaları serisini geçen günlerde duyurmuştu. Bu listede şaşırtıcı olarak bir mobil oyun Clash Royale göze çarpıyor. Supercell’in geliştirdiği ve yayımladığı Clash Royale, iOS ve Android için 2 Mart 2016 tarihinde çıkmıştı. Henüz çok yeni bir oyun olmasına rağmen popülerleşmeyi ve her yerde adından söz ettirmeyi başardı Clash Royale. E-Spor severler tarafından da büyük ilgi gördü. Daha şimdiden, ESL’nin global liginde, 1600 oyuncudan fazla katılım elde etmeyi başardı.

ESL Türkiye’nin ilk defa gerçekleştireceği Clash Royale turnuvası oyuncuların birbirleriyle tanışması ve kıyasıya mücadele etmesi için benzersiz bir ortam sunacak.

Turnuvanın başlangıç zamanı 4 Haziran 2016, saat 14.00 olarak belirtilmiş. Türkiye’de sadece Cumartesi günleri gerçekleştirilecek ve dört hafta sürecek.

Herkese açık bu turnuvaya ESL Türkiye üzerinden siz de hemen katılabilirsiniz!

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE