Elite: Dangerous’a Büyük Co-Op Güncellemesi

İlk olarak PC sürümüyle, 16 Aralık 2014’de oyun severlerin ilgisine sunulan ‘’Elite: Dangerous’’, David Brade’in yapımcısı olduğu Frontier Developments tarafından geliştirildi.

Oyuna, ‘’Wings’’ isimli yeni bir güncelleme paketi gelirken, kullanıcılar şu ana kadar galakside tek başlarına yaptıklarını, artık arkadaşlarıyla beraber gerçekleştirebilecekler. Maksimum 4 kişinin katılabileceği bu oyun modu sayesinde oyuncular; beraber saldırılar düzenleyebilecek, tek kişinin yapması çok zor olan görevleri tamamlayabilecek ve elde ettikleri ödülleri bölüşebilecekler. Wings güncellemesiyle ayrıca ‘’Elite: Dangerous’’ a 2 yeni uzay gemisi de (Fer – de – Lance ve Vulture) eklendi.

Yakın zamanda, oyunun Mac versiyonuyla beraber PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin de hazırlık aşamasında olduğu duyurulmuştu. Xbox One için özel bir içerik üzerinde çalışıldığı söylenirken, içeriğin sadece geçici bir süreliğine yayımlanacağı da ayrıca belirtilmişti.

FPS MMORG türünde bir uzay simülasyonu olan ‘’Elite Dangerous’’ serinin 4. oyunu ve 2012 yılında başlatılan bağış kampanyası sonucu ancak 2014 sonunda tamamlanabildi. Oyunun görselleri oldukça takdir toplarken, özellikle oynayış ve kurgusu için bazı olumsuz yorumlar da yok değil.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE