E3 2015 Haberleri: ‘’Bethesda, Dishonored 2’yi Teyit Etti’’

E3 2015 Konferansı kapsamında, piyasaya çıkacak oyunlara dair bilgi akışı devam ederken, Bethesda, ‘’Dishonored 2’’nin çıkışını resmi olarak teyit etti.

Oyun dünyası tarafından uzun zamandır beklenen ‘’Dishonored 2’’ nin geliştirmesi, eskiden olduğu gibi gene ‘’Arkane Studios’’ tarafından üstenilmiş durumda. 2016 yılı içerisinde oyun severlerle buluşması beklenen oyunun PlayStation 4, PC ve Xbox One sürümleriyle piyasaya geleceği bildirildi. Oyunun içeriği hakkında çok fazla detay paylaşılmazken, serinin ilk oyunun da hatırladığımız ‘’Corvo Attano’’ karakterinin olacağı açıklandı. Ek olarak, küçük bir çocuk olarak bıraktığımız ‘’Emily Kaldwin’’ de profesyonel bir suikastçı olarak ‘’Dishonored 2’’ ye dâhil edilmiş durumda.

Öte yandan, 2012 yılında geliştirilen eski oyununun yenilenmiş versiyonu ‘’Dishonored Definitive Edition’’ adı altında PlayStation 4 ve Xbox One’lara çıkacak. Şimdilik sadece yeni nesil konsollara gelecek bu özel sürümde, daha önce çıkmış tüm DLC’lerin ( The Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall ve The Brigmore Witches ) olacağını da hatırlatalım. Definitive Edition’un PC’lere geleceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı. 40$’dan satılacak bu yenilenmiş sürüm 25 Ağustos 2015’de piyasaya çıkacak.

Ayrıca aşağıda, oyunun fragmanını oyun severlerin ilgisine sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE