Dying Light’ın Yapım Firması Techland Dağıtımcı Oluyor

Dying Light oyununlarının geliştiricisi konumunda olan Techland firması, dağıtım işine de girmeyi planladıklarını açıkladı.

Bu senenin en çok konuşulan, ve hem dönemin hem de yapım firmasının en başarılı oyunlardan biri, Dying Light olmuştu. Hatta firma bu başarıyı, daha sonradan çıkarılan The Following ek paketi ile de sürdürmüştü. Bu başarıların doğrultusunda Techland firması dağıtımcılık işine de girmeyi planladıklarını belirtti.

Firmanın CEO’su Pawel Marchewka tarafından yapılan açıklamaya göre, daha önce de farklı firmalar ile başarılı işler çıkaran Techland, oldukça beğeni kazanan Dying Light ve Dying Light: The Following oyunlarının da dağıtımcılığını kendilerinin yaptıklarını belirterek, bu konuda kendilerine güvendiklerini ve bu sektöre yönelmelerinin de bu başarının etkisi olduğunu belirtti.

Hali hazırda Avrupa’da dağıtım projeleri bulunan Polonyalı firma, hedeflerinin her yıl 2 tane büyük ölçekli multiplatform oyun ve 4 tane digital oyunun dağıtımcılığını üstlenmek olduğunu söyledi.

Yeni bir IP oyun üzerinde çalıştığı bilinen şirketin ayrıca olası bir Dying Light 2 oyunu üzerine çalıştığı tahmin edildiğinde,  dağıtım anlamında hangi oyun ile uğraştığı konusunda soru işaretleri sürüyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE