Dying Light’a Beklenen ‘’Hard Mode’’ Sonunda Geldi

Ocak 2015’de piyasaya PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleriyle çıkan, Techland’ın geliştirdiği zombi / hayatta kalma oyunu ‘’Dying Light’’ın uzun zamandan beri beklenen ‘’Hard Mode’’ u geldi. Oyunu satın alan bazı oyuncuların erkenden bitirmesi ve daha fazlasını istemeleri üzerine dahil edilen ‘’Hard Mode’’ da sizleri daha çok zombi bekliyor olacak. Her zaman hazırlıklı olmanız gereken bu yeni modda inventory tuşuna bastığınızda oyunu durduramayacak ve her yerden gelebilecek zombilere karşı hazırlı olmak zorunda kalacaksınız. Dying Light, UK Chart yani İngiltere’de en çok satan oyunlar listesinde 2 haftadır zirvedeki yerini koruyor.

27 Ocak’ta piyasaya çıkan oyun şu an PC, PS4, Xbox One, Ps3 ve Xbox 360 üzerinden oynanabilir durumda. Harran ismindeki hayali bir şehirde geçen oyunda, zombilere karşı yaşam mücadelesi veriyorsunuz. FPS ve Açık Dünya olan oyunda, özellikle geceleri daha saldırgan ve güçlü zombiler ortaya çıksada; oyuna alıştıktan sonra öldürmesi bir hayli kolay.

Oyunun ‘’Hard Mode’’unda aksiyonun nasıl olacağını görmek istiyorsanız, aşağıdaki videoya bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

[youtube id=”y8VBtSPDOYk”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE