Dumbledore, Jude Law İle Geri Dönüyor

Jude Law, Fantastic Beasts'in ikinci filminde Albus Dumbledore'un gençliğini oynayacak. 

Harry Potter evreninin en önemli karakterlerinden biri olan Albus Dumbledore’u, beyaz perdede tekrar izleme fırsatı bulacağız. Hem de bu sefer, karşımıza oldukça genç bir Dumbledore çıkacak. Dumbledore’un “Dumbledore” olmadan önceki dönemini, gençken yaptığı hataları, arkadaşı Grindelwald ile olan ilişkisini izleyebileceğimiz bu filmde; bize bu karakteri yansıtan da Jude Law olacak.

Serinin ikinci filmi The Crimes of Grindelwald’da; Jude Law’ın yanı sıra Jonny Deep de göze çarpan bir diğer isim oldu. Jonny Depp ise, Dumbledore’un eski dostu, büyük büyücü Gellert Grindelwald’ı canlandıracak. Harry Potter kitaplarında efsanevi bir şekilde anlatılan, Dumbledore ile Grindelwald’ın düellosunu da bu ünlü aktörler sayesinde izleme fırsatımız olacak. Harry Potter hayranlarının, bu önemli rollerde bu isimleri izleyeceği için, ne kadar heyecanlandığını tahmin edebiliyoruz.

Filmin görselleri, Jude Law’ın genç Dumbledore rolüne ne kadar yakıştığını da gösteriyor. Filmin çekimlerinin tamamlanmış olduğunu da belirtelim. Fantastic Beasts’in devamı The Crimes of Grindelwald’ın yaklaşık bir sene sonra yayımlanacağını da hatırlatalım. Filmin vizyon tarihi, 18 Kasım 2018 olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE