Driver: Speedboat Paradise’la Sürat Teknesi Yarışları Başlıyor

Ubisoft, sürat teknesi yarış oyunu ‘’Driver: Speedboat Paradise’’ ı çıkarmaya hazırlanıyor.

Nisan 2015’de free-to-play olarak mobil cihazlara (iOS ve Android) gelecek oyunla keyifli yarışlar sizleri bekliyor olacak.

Driver: Speedboat Paradise’ da para kazanmak ve ün sahibi olmak için yasadışı sürat teknesi yarışlarına katılan bir genci kontrol ediyor olacaksınız. Oyundaki bir diğer karakter John Tanner ile tanışmanız sonrasında, tüm kaderiniz tamamen değişecek.

Oyun, toplamda 32 yarış ve 5 değişik oyun modundan (classic = klasik, time trial = deneme süresi, endurance = dayanıklılık, elimination = eleme ve duel = duello) oluşuyor. Miami, Cancun, Venedik ve Bahamalar gibi yerlerde yarışacağınız oyunda bazen gece, bazen gündüz yarışları yapacaksınız. Amaç birinci gelmenin dışında, ayrıca istenen bazı atlayışları da gerçekleştirebilmekten oluşuyor.

Yarış kazandıkça yeni sürat tekneleri elde edebilecek veya gerçek parayla satın alabileceksiniz (oyun yapımcıları da bir şekilde para kazanabilmeli :)). Oyunda ayrıca, araba hırsızları, uyuşturucu satıcıları ve bunun gibi yeraltı dünyasından karakterler bulunuyor. Muhtemelen, onlarla da bazı alışverişleri yapmanız gerekecektir, hafif GTA kokuyor.

Oyunu çıkar çıkmaz oynayıp, ilk izlenimlerimizi ilginize sunacağız. İlave olarak, yayımlanan 46 saniyelik kısa fragmanı aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”Gm3x82vaadc”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE