DriveClub’a Şubat Ayında Büyük Bir Güncelleme Geliyor

PlayStation 4’ün sevilen araba yarışı oyunu DriveClub için Şubat ayında büyük bir güncellemenin yayımlanacağı söylendi.

Söz konusu açıklama oyunun geliştiricisi Evolution Studios tarafından yapılırken, Şubat ayında oyun severlere oldukça geniş kapsamlı bir paket sunulacak. Twitter hesabında yapılan duyuru da ayrıca siyah beyaz bir video paylaşıldı, haberin sonunca göz atabilirsiniz.

Yeni güncellemenin içeriği konusunda çok fazla detay verilmezken, ücretsiz mi yoksa paralı mı olacağı da bilinmiyor. Öte yandan, sezonluk pass’ların Temmuz 2015 itibarıyla geçersiz olduğunu hatırlatalım. Oyunun direktörü Paul Rustchynsky, detayların önümüzdeki birkaç hafta içerisinde açıklanacağını belirtti.

Ekim 2014 piyasaya çıkan DriveClub başta oyun severlere büyük bir kaos yaratmış ve Bug’lardan ötürü oynanamaz hale gelmişti. Daha sonrasında bu kötü durumu, düzenli DLC ve içerikler yayımlayarak toparlamayı başarmıştı. 2 milyonun üzerinde kopya satmayı başaran oyunun geliştiricisi Evolution Studios, araba yarışları konusunda oldukça tecrübeli bir firma. Sony’nin iştiraki olarak 1999 yılında kurulan şirket, World Rally Championship (WRC) ve MotorStorm serileriyle tanınıyor.

DriveClub, geliştiricilerin lansman sonrası oyunlarını desteklemeye devam etmesinin satış performansını ne kadar olumlu etkilediğini gösteren bir örnek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE