DriveClub’a ‘’MotorStorm Buggy’’ 1 Nisan Şakası İçin Geldi

1 Nisan şakaları ardı ardına devam ederken, hatırlarsanız Sony su altında oyun oynamanızı sağlayacak bir deniz gözlüğü ve hareket sensörü çıkaracağını duyurmuştu. Bende dâhil olmak üzere oyun severlerin bir kısmı bunu gerçek zannedip 1 Nisan şakasının kurbanı olmuştu :).

Gerçi, haberi yazarken bunun çok ölü bir yatırım olacağını ve çok ilgi görmeyeceğini de düşünmüştüm. DriveClub’ın geliştiricisi Evolution Studios bu amaç doğrultusunda şaka gibi bir araba olan ‘’MotorStorm Buggy’’ yi ücretsiz DLC ile kullanıcılarına armağan etti. Oyun stüdyosunun, 2006 yılında PS3’e özel çıkarttığı ‘’Motorstrom’’ oyunundan gelen ‘’Buggy’’ koca tekerlekli off road bir araç.

Ekim 2014’de PlayStation 4’lere özel olarak piyasaya çıkan DriveClub özellikle sık sık çıkan güncelleme ve DLC’lerle canlı tutulmaya çalışılıyor. DriveClub’ın büyük oyun siteleri tarafından genel olarak çok beğenilmediğini söyleyebiliriz.

Aşağıdaki video da ‘’Motorstorm Buggy’’ ile neler yapabileceğinizi göreceksiniz.

Öte yandan, oyunun PlayStation Plus üyelerine gelecek özel versiyonu konusunda hala belirsizlikler sürerken, projenin iptal edilmediği açıklandı. Ama, çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok.

[youtube id=”DUMel2zkwkc”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE