DriveClub’a ‘’LaFerrari’’ 1.14 Yamasıyla Gelecek

Oyunun yapımcı ‘’Evolution Studios’’ Ferrari hayranlarını memnun edecek bir duyuru yaptı.

Drive Club’a bu ayın sonunda gelecek 1.14 yamasıyla, Ferrari’nin ‘’LaFerrari’’ model arabası oyuna dahil olacak. İlave olarak, Patch 1.14 oyun içerisinde oluşan bazı bug ve hatalarında düzeltilmesini de hedefliyor. 6 oyuncunun oluşturduğu kulüplerden oluşan oyunda, beraber istenilen zorlu görevleri yapmanız isteniyor. Gece – gündüz döngüsü ve değişik hava koşulları barındıran oyunda, her yarışçının başarısı oluşturdukları kulübün başarısına yansıyor.

Ekim 2014’de, PlayStation 4’lere özel olarak gelen ‘’DriveClub’’ çok başarılı yorumlar almayı başaramamıştı. Ama oyuna sürekli eklenen yeni modlar (Replay modu gibi), arabalar ve değişik özelliklerle Evolution Studios oyununun popülaritesi korunmaya çalışıyor. Oyunu, anlattığımız şekilde multiplayer olarak oynayabilir veya tek kişilik oyun modunu tercih edebilirsiniz.

Öte yandan, PlayStation Plus üyelerine özel bir sürümün çıkması hala beklenmekle beraber ne tarihi ne de detayları konusunda henüz bir açıklama gelmedi.

Yamanın kesin çıkış tarihi ve daha fazla detayın önümüzdeki günlerde açıklanması beklenirken, Ferrari hayranlarına özel yayımlanan videoyu aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”iX8L74FxMKo”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE