DriveClub’a 2016’da Yeni İçerikler Gelecek

PlayStation 4’ün sevilen araba yarışı oyunu DriveClub’a 2016’da birçok yeni içeriğin geleceği belirtildi.

İlk yapılan açıklamalarda oyuna yeni pistlerin geleceği söylenmiş fakat daha sonrasında paylaşılan görsellerde söz konusu pistlerin şehir yolları olduğu görülmüştü. Klasik yarış pistlerinin dışına çıkılması oyun açısından büyük bir yenilik olurken, oyun severlerden de olumlu yorumlar aldı. 

Oyunun başındaki isim olan Paul Rustchynsky, yeni pistlerle ilgili detayların 2016’da açıklanacağını söylerken ayrıca birçok yeni arabanın da dâhil edileceğini belirtti. Öte yandan, yeni yıl için oyun severlere büyük bir sürprizleri olacağını da belirten Rustchynsky, gelecek hafta yeni bir güncellemenin yayımlanacağını bildirdi. 

Ekim 2014’de piyasaya çıkan DriveClub’ın lansmanı sonrası birçok bug ve sıkıntı yaşansa da daha sonrasında sık sık gelen güncellemeler ve DLC’ler sayesinde oyun severlerin takdiri kazanılmıştı. Temmuz 2015 itibarıyla 2 milyonun üzerinde kopya satmayı başaran DriveClub’ın geliştirme süreci Evolution Studios tarafından yürütülmüştü. 

1999 yılında kurulan Evolution Studios, Sony’nin ortağı olduğu bir geliştirici. Araba yarışları konusunda uzmanlaşmış olan firma, PlayStation 2, PlayStation 3 platformları için World Rally Championship (WRC) ve MotorStorm serilerini geliştirdi. DriveClub’ın PS4’e getirdikleri ilk oyun olduğunu son olarak belirtelim.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE