Dragon’s Dogma Online 1080p Olarak Geliyor

Geliştiriciliğini ve yayımcılığını Capcom’un yaptığı Dragon’s Dogma Online oyunun, PS4 konsolu için 60 fps ve 1080p olarak geldiği açıklandı.

Oyunun direktörü Kent Kinoshita yaptığı açıklamada, yeni nesil konsollarda yüksek çözünürlük hedeflediklerini ancak bunun eski konsollar için geçerli olmadığını belirtti. Oyunun Playstation 3 konsolu için, 30 fps ve 720p çözünürlükte çıkacağını söyleyen Kinoshita, PC, PS3 ve PS4 oyuncularının birlikte aynı serverda oynayabileceğini de sözlerine ekledi. Oyuncuların sosyal medyada verdikleri tepkilerden menun olduğunu dile getiren Kinoshita, oyunun çıkış tarihiyle ilgili bir açıklama henüz yapmadı.

22 Mayıs 2012 tarihinde piyasaya çıkan Dragon’s Dogma oyunu Cassadis köyünde geçiyor ve oyunda, kahramanımızın kalbini söken dragon’dan intikamımızı almaya çalışıyorduk. Oyun ilk çıktığı, zaman sık sık bir başka RPG oyunu olan Skyrim ile karşılaştırılıyordu. Oyun PC’ye çıkmamış, sadece PS3 ve Xbox 360’lara gelmişti.

Çıkış tarihi henüz belli olmayan Dragon’s Dogma Online oyununun, çıktıktan sonra The Elder Scrolls Online ile bol bol karşılaştırılacağı tahmin ediliyor. Oyun için yapılan resmi duyurularda, şu ana kadar oyunun; PC, PS3 ve PS4’e çıkacağı açıklandı. Oyun için hazırlanan küçük eşyalar ve afişlere ise, yazının devamındaki resimlerden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE