Dragon Ball Xenoverse’den Sağlam Satış Rakamları

Japon Dimps firması tarafından geliştirilen ve Bandai Namco’nun dağıtımcısı olduğu ‘’Dragon Ball Xenoverse’’, lansmanından 3 hafta sonra 1.5 milyondan fazla sipariş aldı.

5 Şubat’ta Japonya’da, 27 Şubat 2015’de ise Avrupa’daki oyun severlerle buluşan oyun şu an için en çok satan PlayStation 4 oyunları arasında bulunuyor.

Dövüş oyunu Dragon Ball Xenoverse’e gösterilen bu ilgiden oldukça memnun olduğunu dile getiren oyunun yapımcısı Masayuki Hirano yaptığı açıklamada; oyunu yeni bir konseptle yeniden dizayn ederek büyük bir risk aldıklarını, ama elde edilen sonucun muazzam olduğunu söyledi.

Oyun siteleri tarafında ortalama üstü notlar alan oyunun, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmesi çok beklendik bir sonuç değil açıkçası. Öte yandan, tüm sektörü şekillendiren unsurun kullanıcı tercihleri ve zevkleri olduğunu da unutmamak lazım.

Oyunun indirebilir sürümü şu an için Steam ve Xbox dükkanında mevcut olmakla beraber, PlayStation Network’e de bugün itibarıyla dahil olacak.

Dragon Ball Xenoverse’in GT Goku, GT Trunks, GT Pan karakterlerini, değişik yeni dövüş hareketlerini ve kıyafetleri içeren ilk DLC paketi 17 Mart 2015’de çıktı. 2. genişleme paketi 18 Nisan 2015’de gelirken, onu henüz çıkış tarihi açıklanmayan 3. DLC izleyecek.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE