Dragon Age: Inquisition’a İlk DLC ‘’Jaws of Hakkon’’

Turkgamer olarak ‘’Ödüle Doymayan Oyun’’ olarak tanımladığımız, ‘’Dragon Age: Inquisition’’ a gelecek ilk DLC ‘’Jaws of Hakkon’’ duyuruldu.

18. DICE Oyun Ödüllerinde, Yılın En İyi Oyunu ödülüne layık görüldükten sonra, son olarak Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletinde düzenlenen ’’ The South by Southwest – SXSW’’ Festival’inde Yılın En İyi Oyunu seçilmişti.

Oyuna gelecek bu ilk DLC öncellikle PC ve Xbox One’a gelirken, PlayStation 4’e daha geç çıkmasının bekleniyor. İlave olarak, herhangi bir detay paylaşılmayan DLC’nin çıkış fragmanı ise bugün yayımlanacak. Çıkar çıkmaz haberin güncellemesiyle sizlerle paylaşıyor olacağız. Öte yandan, ‘’Jaws of Hakkon’’ ek paketiyle oyuna Firestarter, Legend-Marked, Historian, Winter’s End isimli 4 başarımın (achievement) ilave edileceği dedikoduları dolaşıyordu.

Bioware’in geliştiricisi, Electronic Arts’ın yayımcısı olduğu RPG / TPS aksiyon macera türündeki ‘’Dragon Age: Inquisition’’ 21 Kasım 2014’de PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One sürümleriyle piyasaya çıkmıştı. Lansman sonrası satılan kopya sayısı resmi olarak açıklanmamakla beraber, Electronic Arts, oyunun geliştiricisi Bioware’in şu ana kadar en iyi çıkış yapan oyunu olduğunu açıklamıştı.

Güncelleme: Video geldi:

[youtube id=”fElIdKZX6p0″ autoplay=”no”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE