Doughlings ile Bir Klasik Yeniden Doğuyor

Hero Concept'in ilk oyunu Doughlings, mobil platform için çıkışını gerçekleştirdi.

Doughlings, 80’li yılların popüler oyunlarından biri olan Arkanoid’i hatırlatıyor. Arkanoid’in klasik oyun tarzı, Hero Concept sayesinde, tekrar karşımıza çıkıyor. Eski tuğla kırma mekaniklerinin yenilendiği bu yeni oyunda, farklı karakterler, süper güçler, oyun dinamiklerini tamamen değiştiren hedefler ve zorlayıcı bölümler bulunuyor. Bütün bunlar da bir araya geldiğinde, 80’li yılların o usta oyuncularının Doughlings ile kendilerini sınamaları kaçınılmaz oluyor.

Doughlings’in geliştirici şirketi Hero Concept, 2017 yılında İstanbul’da kurulmuş olan üç kişilik bir ekipten oluşuyor. Geliştirici ekip bütün platformlar için oyunlar üretmeyi planlıyor, oldukça da farklı türlerde oyunlar üretmek istiyorlar. Geliştirici şirketin ilk oyunu olan Doughlings’ın Türk yazılımcı ve tasarımcılar tarafından hazırlandığını da belirtelim. Yani mobil platformda, bir Türk oyunu daha bizlerle buluşuyor.

Doughlings, 6 dile çevrildi ve oyun öncelikle Android platformu için çıkışını gerçekleştirdi. Önümüzdeki günlerde ise İOS platformunda da Doughlings’i görme şansımız olacak. 1 Kasım’dan sonra da bu oyun, tüm dünyaya yayılacak.

Bu eğlenceli oyunun tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE