Doug Cockle, The Witcher ve Cyberpunk 2077 Hakkında Açıklamalar Yaptı

The Witcher'daki Geralt'ın sesi Doug Cockle, The Witcher serisi ve Cyberpunk 2077 hakkında açıklamalar yaptı.

Popüler oyun serisi The Witcher’ın başkahramanı Geralt of Rivia’yı seslendiren Doug Cockle, CD Projekt’in oyunları hakkında bildiklerini söyledi. Sanatçıya The Witcher 4 sorulduğunda ise, serinin devam oyunu ile ilgili bir şey bilmediğini belirtti. Ancak Doug Cockle’ın söylediklerine göre; CD Projekt’in şu an ilgilendiği şey, Cyberpunk 2077. CD Projekt ekibi, Cyberpunk 2077 üzerinde oldukça yopun bir şekilde çalışıyor. Ekibin şu an tamamıyla Cyberpunk 2077’ye odaklandığı düşünülürse, The Witcher serisi ile ilgili bir devam oyununu şu an bekleyemeyiz gibi gözüküyor.

Cyberpunk 2077’de, ünlü sanatçıyı görmemiz, daha doğrusu duymamız, mümkün olabilir. Doug Cockle, Cyberpunk 2077’de bir şekilde var olabileceğini söyledi. “Bir şekilde işin içerisinde olmam hakkında konuştuk. Büyük bir rol veya easter egg gibi. En azından böyle umut ediyorum, onlarla çalışmayı gerçekten seviyorum. Fakat, ciddi bir iletişim olmadı. Şakayla karışık konuşuldu.” diyen Doug Cockle, bu sözleri ile bizi çok fazla umutlanmamamız için de uyarmış oldu. Ancak biz umutlanmayı seviyoruz. Umarız Cyberpunk 2077’de de Geralt’ı duyabiliriz.

Doug Cockle ayrıca, “Böylesine uzun bir şeyin bir parçası olmak gerçekten güzel. Yazarlar karaktere hayat verdikçe, daha fazla duygu kattıkça, karaktere zaman içerisinde tekrar bürünmek gerçekten güzel. Büyük bir tecrübe oldu.” diyerek The Witcher serisinin, onun için öneminden de bahsetti.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE