DOOM’un Güncellemesinde Ek Paketler Ücretsiz

DOOM, büyük değişiklikler yaptığı 6.66 güncellemesini yayımladı. Bu güncelleme ile çoklu oyuncu modu ek paketleri ücretsiz hale getirildi.

6.66 güncellemesi ile birikte DOOM’da oyuncular, üç adet ek paketi ücretsiz bir şekilde alabiliyorlar. Bu paketlerde dokuz yeni harita var. Çoklu oyuncu modu içindeki ilerleme sistemi de, bu paketlerin ücretsiz olması ile değişti. İlerleme sistemi ise şu şekilde; yeni silahlar ve karakter geliştirmek için bu ögelere ait görevlerin tamamlanması gerekiyor. Daha sonra da belirli bir seviyeye gelinmesi gerekiyor. Ayrıca bu yama ile herkesin seviyesinin sıfıra indirildiğini de belirtelim. Fakat eski oyuncular için iki seçenek var; herkes gibi sıfırdan yani en baştan başlayabiliyorlar ya da bu zamana kadar açtıkları silahları ve ögeleri ile birlikte oyuna devam edebiliyorlar; ancak yine sıfır seviyesinden.

DOOM’un 6.66 güncellemesi ile birlikte bir değişiklik daha yapıldı; oyundaki Hack Module System, Runes System ile değiştirildi. Runes System’de oyuncular kalıcı yeteneklere sahip olabiliyorlar. DOOM’un bu büyük değişikliklerinin denenebilmesi için, oyunun bu haftasonu Steam üzerinde ücretsiz olacağını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE