DomiNations’a Türkçe Yama Gelecek Mi?

DomiNations

Lansmanı yapıldığı günden itibaren Türk oyuncular tarafından oldukça beğenilen “DomiNations” oyununa, Türkçe dil desteği verilmesi talep ediliyor.

Apple Store’da en çok indirilen ücretsiz oyunlar listesine fırtına gibi giren oyun, şu an için 9. sırada yer alıyor. Türk kullanıcılardan 5 yıldız üzerinden 4 almayı başaran oyunda, Türkçe dil desteği olmamasından ötürü not kırılırken, ayrıca seçilebilecek ulus devlet sayısının az olmasından da şikayet edildi. Özellikle, Osmanlı İmparatorluğu’nun da “DomiNations” a dahil edilmesi gerektiğini düşünen oyuncular, yapımcıya sitemlerini belirttiler. Google Play Store’da ise kısa zamanda 1 milyona yakın indirilen oyun, kullanıcılardan ise 5 üzerinden 4 yıldız almayı başardı. Appstore’da olduğu gibi Google Play Store’da da Türk oyuncuların en büyük şikayeti oyunda Türk Devletlerinin olmaması ve Türkçe dil desteğinin daha çıkmamış olması.

Genel olarak uzun zamandır beri beklenen ve “Clash of Clans” ile “Civilization”ın başarılı bir kombinasyonu olduğu vurgulanan oyunun, kısa zamanda en çok indirilen mobil oyunlar arasında zirveyi yakalamasını bekliyoruz.

Rise of Nations ve Civilization gibi oyunların yapımcısı Brian Reynolds’un oyun stüdyosu “Big Huge Games” tarafından geliştirlen oyun mobil cihazlar için ( iOS ve Android) piyasaya çıkmıştı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE