DomiNations’a Güncelleme Geliyor

DomiNations

Nisan başında, Android ve iOS’lar piyasaya çıkan ‘’DomiNations’’ a bu hafta sonu bir güncelleme geleceği duyuruldu.

Civilizations ve Rise of Nations gibi klasikleşmiş oyunların yaratıcısı Brian Reynolds’ın oyun stüdyosu ‘’Big Huge Games’’ tarafından geliştirilen oyun, strateji türündeki oyunları sevenlerin takdirini kazanmış durumda.

Bu sabah, DomiNations’ın resmi sitesinde yapılan duyuruya göre yeni güncellemeyle oyuna dâhil olacak başlıca özelikler şöyle: Oyunda savaş kazandıkça artan rütbeniz karşılığı hediyeler arttırılırken, at üstündeki oklu savaşçıların savaş sırasında azalan güçlerini artık daha hızlı yükseltebileceksiniz. Süvarilerin ‘’hit point’i’’ arttırılırken, ticaretle satın aldığınız bazı itemların fiyatları daha iyi ayarlanmış durumda. Genel olarak, ileri düzeydeki oyuncuları ilgilendirecek bu güncelleme de, yeni başlayanları ilgilendiren çok fazla bir şey bulunmuyor.

Oyunun içerisinde 100’den fazla yapıyı yükselttiğiniz, diğer oyuncuların köylerine saldırdığınız, yiyecek yetirdiğiniz, altın madenlerini işlettiğiniz, ordunuzu oluşturup savunma ve saldırı taktikleri geliştirdiğiniz bu oyunun içeriği oldukça kapsamlı tutulmuş. Öte yandan, oyunu tüm gün oynamanıza da gerek yok, günün belirli saatlerinde gerekli güncellemeleri yaparak ilerleyebilirsiniz.

Türk oyuncular tarafında beğenilen oyunda Türkçe yama olmayışı ve seçilebilecek uygarlık sayısının az olması gibi noktalar eleştirilmişti. Bakalım, Big Huge Games özlemle beklenen Osmanlı İmparatorluğu’nu önümüzdeki dönemde oyuna dâhil edecek mi?

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE