Division’dan Rekor Satış Rakamı

Ubisoft’un hem geliştiricisi hem de yayımcısı olduğu ‘’Tom Clancy’s The Division’’ çıktığı ilk günde rekor ilgi gördü.

Söz konusu açıklama Ubisoft tarafından yapılırken, firmanın bugüne kadar lansmanını yaptığı oyunlar arasında en yüksek ilk gün satış rakamına ulaşıldığı kaydedildi. Ubisoft Massive Studio’nun yöneticisi David Polfeldt, rekor kıran bu lansmandan duydukları büyük mutluluğu dile getirirken, yoğun çalışmalarının karşılığını aldıklarını belirtti.

Amerika Birleşik Devletlerinde bir salgın sonucu hükümet düşmüş, sağlık, güvenlik ve temiz su gibi ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Kâğıt paraların üzerinden yayılan bu virüs tüm ülkeyi sarmaya devam ederken, ‘’Strategic Homeland Division’’ kısacası ‘’The Division’’ isimli özel bir birim ülkeyi bu kargaşa ortamından kurtarmak için görevlendirilmiştir. Açık dünya, TPS / RPG türünde olan oyunun ilk resmi duyurusu 2013 yılında E3 konferansında yapılmıştı ayrıca Şubat 2016’da organize edilen açık Beta’ya 6.4 milyon kullanıcı katılmıştı.

Ubisoft’un diğer başarılı yapımları olan Destiny, Watch Dog ve Assassin’s Creed’in geride bırakan Division, 8 Mart 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle yayımlanmıştı.

Tom Clancy’s The Division’ın çıkış videosunu aşağıda ilginize sunuyoruz.

[youtube id=”uElsBflqgYw”]

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE