Disney Aladdin Filmi İçin Başrol Oyuncularını Belirledi

Aladdin’in film uyarlamasını yapacak olan Disney, bir süredir oyuncularını seçememesi ile gündemdeydi. Aladdin rolü için iki binden fazla kişi arasından seçim yapamadığı için eleştirilen Disney, geçtiğimiz günlerde üç oyuncusunun ismini açıkladı. Mena Massoud, Naomi Scott ve Will Smith şimdilik açıklanan isimler oldu.

Aladdin’in Disney tarafından çekilecek olan film uyarlamasında, lamba cini rolünde Will Smith’in olacağı daha önceden söylenmişti. Ancak başrol oyuncuları bilinmiyordu. Planlanan çekim zamanı geldiği halde başrol oyuncuları olmadığı için çekimler de ertelenmişti. Prenses Jasmine rolü için Naomi Scott’un düşünüldüğü de duyulmuştu; ancak Aladdin’i oynayacak oyuncu bulunmadan bunu da kesinleştirmek istemiyorlardı. Sonunda Aladdin rolü için açıklanan isim, Mena Massoud oldu.

Disney bu gecikme için, hem şarkı söyleyecek hem de bu rolü oynayabilecek birinin bulunmasının zor olduğunu söylemişti. Disney’in son zamanlarda yaptığı film uyarlamaları ile ne kadar başarılı olduğu düşünülürse, Aladdin rolü için bu kadar ince eleyip sık dokuması mantıklı gözükebilir. Aladdin, Disney’in önemli animasyonlarından bir tanesi olarak görülüyor. Yayımlandığı 1992 senesinde, “En İyi Film Müziği” ve “En İyi Şarkı” Oscar ödüllerini kazandığını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE