Disingtegration Kapalı Beta Başladı!

Halo oyununun yapımcılarının üzerinde çalıştığı yeni FPS oyunları Disingtegration kapalı beta süreci başladı. Betaya PC, Xbox ve PS4 kullanıcıları katılabiliyor.

Kapalı betada iki mod ve iki harita oyuncuları bekliyor olacak. Betanın Multiplayer olduğunu unutmadan söyleyelim. Single gameplay ile ilgili henüz gelen bir bilgi bulunmuyor.

En çok merak edilen Gravcycles adlı aracıda yine bu betada kullanabileceğiz. Gravcycles uçarak savaşmamızı sağlarken bize bağlı yer birimlerinide kontrol edebilmemizi sağlıyor.

Kapalı betaya aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz, betaya katılımınız firma tarafından uygun görüldüğü tarafınıza gelen kodla seçtiğiniz platformda oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Kapalı Beta Başvuru Linki: https://www.disintegrationgame.com/beta/#RebootHumanity

İşletme mezunu oyun delisi, konsol aşığı, yayın yapmayı ve yazı yazmayı seven bir insan. Donanım ve yazılım konularında kendine has özellikleri var.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up