Dıshonored: Death of the Outsıder’ın Tanıtım Videosu Yayımlandı

Tamamen bağımsız bir şekilde çıkacak olun oyun Dishonored: Death of the Outsider’ın ilk tanıtım videosu, Bethesda’nın resmi YouTube kanalında, bugün yayımlandı.

Bilindiği üzere Dishonored’ın spin-off’u olarak yayımlanacak olan yeni oyun, Billie Lurk’ın maceralarını anlatacak. Death of the Outsider’da oynayacağınız karakter Lurk olacak ve oyunda Dishonored 2’ye yapılmış birçok gönderme olacak. Dishonored’ın bu yeni oyunu, seçimlere göre ilerleyecek. Ayrıca bu oyun, Dishonored 2’den sonra merak edilen bazı şeylere cevap olacak. Dishonored: Death of the Outsider tamamen bağımsız bir oyun olsa da bu yan hikayeler, Dishonored oyuncularının ilgisini çekecek ve seriyle bağlantı kurmalarını sağlayacak gibi görünüyor.

Dishonored: Death of the Outsider’ın tanıtım videosunda, oyunun görseli ve tasarımları dikkat çekiyor. Bir klasik Dishonored özelliği olan dövüş sistemi ise, bu oyunda da aynı şekilde kullanılmış. Oyuncuları Empire of the Isles’a götüren bu yeni oyun, yine acımasız bir suikastçı yaratmanızı sağlayacak.

Dishonored: Death of the Outsider’ın 15 Eylül 2017’de piyasaya sürüleceğini de hatırlatalım. Oyunun son anda yayımlanmış tanıtım videosunu ise, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE