Dishonored 2 Tanıtımı

Merhaba oyunseverler, hepiniz gibi ben de bir oyun tutkunuyum  ve bu Kasım oyun dünyasının RPG kategorisini alt üst edecek bir oyunlar karşınızdayım; Dishonored 2.

Dishonored 2 yapımcılığını Arkane Studious’un üstlendiği bu muazzam oyun aksiyon, macera severler için birebir. Saatlerce başında kalkamayacağınız, Pazartesi sendromlarını atlatacağınız bu oyun 11 Kasım 2016’da piyasaya sunuldu. Oyunun hikayesi ise şu şekilde;

Dishonored 2,  Dunwall salgınından 15 yıl sonrasını anlatıyor. Bu sürede de Prenses Emily Kaldwin, başka dünyadan gelen bir düşman yüzünden tahtından indirilmiş ve bir kanun kaçağı haline gelmiştir. İmparatorluk da bu yüzden, bir karmaşının içine sürüklenmiş durumdadır. Prenses Emily tahtını, ünvanını ve kaybettiği gücünü geri alabilmek için Corvo Attano’yu takip ederek, bir suikastçı olacaktır.

Hikayeyi okurken bir yandan hızlıca klavyelerinize sarılmış oyunun trailer’lerini izlemek için yaptığınız arayışları duyar gibiyim, evet ben de sizin gibi heyecanlıyım. Haydi bu oyunu daha yakından tanıyalım.

Bethesda Softworks, LLC, ABD’li bir video oyunu yayımcısıdır. 1986’da Christopher Weaver tarafından kurulmuştur. Peki Bethesda Softworks’ün daha önceki başarıları neler, kulaklara aşina olan oyunları sizin için sıralıyorum. Fallout serisi, Doom serisi, The Elder Scrolls serisi, Wolfenstein serisi.

Bu kadarla sınırlı olmamalı, sizin içi güzel bir haberim daha var. Oyun Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında televizyonunuzun başında oturmuş, atıştırmalıklarınızı yerken de size eşlik edecek! Haydi bırakın artık klasikleri. TurkGamer ekibi sizin için en iyilerini bulmaya devam edecek. Takipte kalın, iyi eğlenceler!

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE