Dirt Rally’nin Konsol Sürümleri Gelebilir

Tayvan’da video oyunlara reyting veren kuruluşun Dirt Rally’nin Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerini listelemesi, oyunun konsollara gelebileceğini düşündürdü.

İngiliz geliştirici Codemasters’ın oyunu 27 Nisan 2015’de Steam üzerinden erken erişimle PC’ler için yayımlanmıştı. O dönem yapılan açıklamalarda, oyunun 2015 sonuna kadar erken erişimde kalacağı ve kullanıcılardan gelen geri dönüşlere göre son halinin verileceği belirtilmişti. Codemasters, oyun severlerin geliştirme sürecinin bir parçası olmasını istediğinin altını çizmişti.

Araçların uğradığı hasarlar, teknik yardım ve hava durumu gibi birçok detayın düşünüldüğü oyunun performansını arttırmak için yoğun bir çalışma programı yürütülmeye devam ediyor. Oyunun tam sürümüyle ilk etapta 2015 senesi içerisinden yayımlanması planlanmıştı fakat şu an için bu yönde bir açıklama gelmiş değil.

Zor şartlarda ralli yapacağınız oyunda Yunanistan, Monaco ve Galler’in içinde bulunduğu birçok gerçek ralli pisti bulunmakta.

Araba yarışı konusunda oldukça uzmanlaşmış olan Codemasters, Haziran 2015 Formula 1 oyunu ‘’F1 2015’’ i PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümleriyle piyasaya çıkardı. Ayrıca, stüdyonun Need for Speed oyununda da imzası olduğunu hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE