Dirt Rally’nin 1080p/60fps Oyun Oynayış Videosu Yayımlandı

İngiliz oyun stüdyosu Codemasters tarafından geliştirilen ‘’Dirt Rally’’ için 1080p/60fps bir oyun oynayış videosu yayımlandı.

‘’Ultra Settings 1080p60 Gameplay’’ isimli 4 dakikalık video da, oyundaki değişik ralli arabaları ve yarış parkurları tanıtılıyor. BMW M3 Evo, Audi Quattro S1, Lancia Delta HF, Subaru Impreza gibi arabaların olacağı ‘’Dirt Rally’’ de şu an için 17 arabanın dahil edildiği açıklandı. Öte yandan, Yunanistan, Monaco ve Galler’inde içinde bulunduğu 36 farklı yarış parkuru olacak.

Steam üzerinden erken erişime açılan oyunu 4 Mayıs’a kadar %10 indirimle 49.50TL’ye satın alabilirsiniz.

2015’in sonuna kadar erken erişiminde kalması beklenen oyun için kullanıcılardan gelen geri dönüşler ışığında geliştirme süreci ilerleyecek. Dirt Rally’e düzenli olarak gelecek DLC’lerle yeni araç ve yarış pistlerinin ekleneceğini söyleyen Codemasters, ayrıca performansı arttırmak içinde gerekli çalışmaların yürütüleceğini bildirdi.

Çok detaylı hazırlanan oyunda, hava durumundan, arabanın yarış esnasında uğradığı hasar ve teknik yardıma kadar birçok şey düşülmüş durumda. Need for Speed oyunuyla hatırladığımız oyun stüdyosu, ayrıca 12 Haziran 2015’de ‘’F1 2015’’i PC, Xbox One ve PS4 versiyonlarıyla çıkarmaya hazırlanıyor.

Dirt serisinin bu 4. oyunu olacak ‘’Dirt Rally’nin tam sürümünün, 2016 yılında içinde piyasaya çıkması bekleniyor. Codemasters’ın araba yarışları konusundaki tecrübesi dikkate alındığında, oyun severleri gene çok sağlam bir oyunun beklediğini düşünüyoruz.

Aşağıda, 1080/60p oyun oynayış videosunu izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE