Devil May Cry’ın Yeni Oyunu Hellblade 2017 Yılına Ertelendi

Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West, and DmC: Devil May Cry’ın geliştiricisi Ninja Theory,  Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın daha önce söz verilen tarihte çıkış yapamayacağını, geliştirici ekibin oyunu ertelediğini duyurdu.

Her ne kadar daha önce oyunun çıkış tarihi belirlenmediyse de firmanın asıl hedefi 2016 yılının son dönemi içerisinde oyunu yayınlamaktı. Fakat bir ürün geliştirme sırasında, firma bu değişimin ana nedenlerini açıkladı. Ninja Theory’nin ortaya çıkarmış olduğu çalışma aslında tamamiyle farklı bir projeydi ve bunu çözüme kavuşturmak için zaman gerekliydi. Buna ek olarak, firma Epic Games ile yapmış olduğu ortak çalışma sonucunda performans yakalama teknolojisini daha da geliştirme fırsatı buldu. Sonuç olarak, firma bunu şu şekilde belirtiyor: “Bu durum herkes için çok daha iyi olacak.”

Son olarak, şu an Hellblade’in gelişimindeki ilerlemenin istedikleri kadar hızlı olmadıklarını ifade ediyor. oyun ekibi, şu an oyun deneyimini oyunseverlere yüksek kalitede yaşatmak için bu konuda yoğun bir mesai harcıyorlar. Ninja Theory yapılan bu gelişmeler sonucunda ilk olarak Hellblade’in çıkacağını oyunseverlere duyurdu.

Sony ise Hellblade’in PS4’te çıkacağını doğruladı. Bununla birlikte oyun ayrıca PC için de geliştiriliyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE