Deus Ex: Mankind Divided’i Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Deus Ex: Mankind Divided, önümüzdeki iki gün içinde ücretsiz oynanabilir ve bu sürede oyunu indirimli de satın alabilirsiniz.

Bir sene önce çıkış yapmış olan Deus Ex: Mankind Divided bilindiği üzere, istenilen satış rakamlarına ulaşamamıştı. Deus Ex: Mankind Divided’in Steam istatistiklerine baktığımızda, satış rakamının 1.7 milyon olduğunu görüyoruz. Deus Ex: Mankind Divided’in satış rakamları ile ilgili elimizdeki bilgi sadece bu kadar; çünkü bu istatistiğin içinde konsol verileri yok. Oyunun sadece PC satışlarını söyleyebiliyoruz. 

Deus Ex: Mankind Divided’in satışları beklenilenden az olsa da, oyun aslında gayet başarılı. Zaten neden bu kadar az satıldığını anlamak pek mümkün değil. Zira yorumlardan anlaşılacağı üzere, Deus Ex serisini sevenlerin de oldukça beğendiği bir oyun oldu Deus Ex: Mankind Divided. Oyunun satışının az olmasını ise fiyatına bağlayabiliriz.

Dolayısıyla, çok doğru bir zamanda indirim yapılmış olabilir. Deus Ex serisinin hayranı iseniz ve oyunu almak için bir indirim ya da kampanya bekliyorsanız, şimdi tam zamanı. Deus Ex: Mankind Divided, şu an %75 indirim ile satılıyor. Steam üzerinden yapılan bu indirim sadece iki gün sürecek ve yarın gece sona erecek.

Bu süre içinde, Deus Ex: Mankind Divided’i yine Steam üzerinden ücretsiz de oynayabilirsiniz. Bu ücretsiz ve indirimli kampanyanın, yarın gece saat 23.00 gibi so

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE