Detroit: Become Human’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Sony yeni bir açıklama yaparak Detroit: Become Human adlı oyununun resmi çıkış tarihini verdi. 

Detroit: Become Human’ın çıkış tarihinin 2018’in ilk çeyreği olması bekleniyordu. Nitekim öyle de olacak. Sony ve Quantic Dream yeni oyunları hakkında bir açıklama yaparak Detroit: Become Human’ın 25 Mayıs 2018 tarihinde raflarda yerini alacağını söyledi. Yani bu oyun için fazla beklememiz gerekmeyecek. God of War’ın çıkışının bu oyunun çıkışını ertelemesi de beklenebilirdi ancak böyle bir şey olmayacak. God of War çıktıktan neredeyse bir ay sonra, Detroit: Become Human’ı oynamaya başlayabileceğiz.

Sony yeni oyunu ile ilgili bu beklenen açıklamayı yaparak ayrıca oyuncularını şaşırttı ve oyun için yeni görseller de yayımladı. Bu üç görselde yaşlı bir adam, Marcus ve Hanko ön planda bulunuyor. Bu yaşlı adamın ise kim olduğu bilinmiyor ancak daha önce bu ekibin yayımladığı bir videoda bu yaşlı adam da görünüyordu.

Detroit: Become Human’ı kısaca açıklamamız gerekirse neo-noir gerilim türündeki bir video oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Quantic Dream tarafından geliştirilen bu oyunda insanların ve androidlerin kaderini değiştirebilecek oynanabilir üç ana karakter bulunuyor. Bu karakterle oynarken yapacağınız seçimler de karşınıza çıkabilecek bir çok şeyi etkileyecek. Yani bu oyunda Detroit’in geleceği tamamen size bağlı olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE