Destiny’nin 1.1.2 Yaması Detayları

BAFTA oyun ödüllerinde, Yılın En İyi Oyunu ödülüne layık görülen Bungie’nin shooter oyunu ‘’Destiny’’ nin 1.1.2 vesiyonlu yaması için bazı detaylar açıklandı.

Ses ayarlarına yeni özellikler ilave edildi: Diğer oyuncuların seslerinin kulaklığınız yerine hoparlörden gelmesi gibi sorunları çözebilecek, ses ayarları kısmından konuşmaları, müziği ve ses efektlerini dileğiniz ölçüde değiştirebileceksiniz. Ayrıca, oyunun çok beğenilen ve arka fonda çalan müziğini tamamen kapatabilecek ve istediğiniz müziği koyabileceksiniz.

Renk körleri içinde bazı ayarlar oyuna eklenmiş durumda. Kırmızı, yeşil ve mavi renklerden bir ya da birden fazlasını ayırt edememe olarak bilenen bu rahatsızlık, artık ‘’Destiny’’ oynama kalitenizi etkilemeyecek. Şubat 2015’de yaklaşık 16 milyon kullanıcıya ulaşan oyunda, istatistiki olarak (dünyadaki nüfusun %10’unda bu tarz bir şikayet olduğu düşünülürse) yaklaşık 1.5 milyon kullanıcı için büyük bir rahatlık getirilmiş durumda.

Öte yandan, oyundaki bazı bug’lar düzeltilmiş ve ek boş alan ilave edilmiş durumda. Bungie, yakın zamanda çıkaracağı ‘’House of Wolves’’ DLC’si öncesi her şeyin mükemmel olmasını istiyor anlaşılan. Hatırlarsınız, ilk çıkan DLC sonrası yaşanan aksaklıklar sonucu, Bungie eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE