Del Toro da Death Stranding Hakkında Hiçbir Şey Bilmiyor

Guillermo Del Toro, Death Stranding'te olmasına rağmen, oyun ile ilgili hiçbir şey bilmediğini söyledi. 

Death Stranding ile ilgili bilgilerin sır gibi saklandığı biliniyor. Kojima’nın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni projesi ile ilgili sadece birkaç video yayımlanmıştı; ancak bu videolar merakımızı daha da artırmıştı. Bu kadar merak edilmesine rağmen Hideo Kojima, yeni oyunu ile ilgili hiçbir açıklama yapmıyor. Evet, bize açıklamama yapmaması elbette normal; ancak oyunda yer alan Del Toro’ya bile oyun ile ilgili bir açıklama yapmadığı ortaya çıktı.

Death Stranding’in yıldızlarından biri olan Guillermo Del Toro, oyunun yapısı ya da senaryosu ile ilgili hiç bilgi sahibi olmadığını söyledi. Del Toro Reddit’te Ask me Anything etkinliğinde, kendisine sorulan soruları cevapladı. Del Toro, Death Stranding için bir gün boyunca yüzünün tarandığını söyledi. Oyunun ilk fragmanını da kendisine yolladıklarını ayrıca; Kojima’nın kendisine oyuncaklar ve hediyeler gönderdiğini de söyledi. Ancak bunlara rağmen, oyunun nasıl bir yapıda olduğunu bilmediğini ve bu olanlardan oyuna dair bir şey anlamadığını da söyledi.

Death Stranding’te Del Toro’nun yanı sıra Mads Mikkelsen ve Norman Reedus’un da bulunduğunu biliyoruz. Ancak maalesef oyun ile ilgili, bunların dışında elimizde hiçbir bilgi yok. Kojima’nın, önümüzdeki The Game Awards etkinliğinde, oyunu ile ilgili az da olsa açıklama yapmasını umuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE