Death Stranding’in Yeni Videosu Yayımlandı

The Game Awards 2017 etkinliğinde, Death Stranding için 8 dakikalık bir video yayımlandı. 

Death Stranding, duyurulduğundan beri hevesle beklediğimiz bir oyun ancak hala oyunun ne ile ilgili olduğunu çözebilmiş değiliz. Zaten Hideo Kojima da, oyununu herkesten sır gibi saklıyor. oyun ile ilgili hiçbir şey bilmememize rağmen, oyunun videoları ağzımızı sulandırmaya yetiyor.

Death Stranding’in yayımlanan son videosundan bir sene sonra, yeni bir video geldi. Tabii bu videonun sorularımızı cevaplamaktansa, bize yeni sorular sordurduğunu da belirtelim. Death Stranding’in bu yeni videosu 8 dakikalık bir video ve başrolde yine Norman Reedus var. Tabii ki, o malum bebek de videoda fazlasıyla yer alıyor.

Videoda göze çarpanlardan biri ise; siyah el izi bırakarak hareket eden yaratıklar. Reedus’un ekibinin bu yaratıklardan çekindiğini ve başlarında bulunan bir ışık sayesinde, bu yaratıkların izlerini takip edebildiğini biliyoruz. Ekipten birinin arabanın altına sıkıştığı için ölmek üzere olması ve bu süre içinde hızlıca yaşlanması da bizi meraklandırdı. Ayrıca ekiptekilerin, yaratıkların eline düşmemek için kendilerini öldürmeyi göze almaları da oldukça ürpertici bir ayrıntı. Bunların yanı sıra, malum bebeğin, bir an için Reedus’un içinde gözüktüğünü de belirtelim. Açıkçası bu video, film gibi izlenen ancak kafaları daha da karıştıran bir video olmuş.

Death Stranding’in 8 dakikalık bu yeni videosunu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE