Death Stranding ile İlgili Detaylar Geldi

Hideo Kojima, Death Stranding ile ilgili yeni açıklamalar yaparak, yeni bir aksiyon türü oluşturmak istediğini söyledi.

Bilindiği üzere Death Stranding, E3 2016’da duyurulduğunda çok ses getirmişti. Hideo Kojima hayranlarının, hakkında bir şey bilmeden merakla beklediği bu oyunun başkahramanının Norman Reedus olması da, oyun severleri oldukça heyecanlandırmıştı.

Hideo Kojima, yeni oyunu hakkında, oyun severlerin merakını az da olsa giderebilecek açıklamalar yaptı. Tokyo Game Show 2016 öncesinde düzenlenen bir basın toplantısına katılan Kojima, bu oyun ile yeni bir aksiyon türü oluşturmak istediğini söyledi. Death Stranding’in oyun türünü ise; “çoklu oyunculu ögeler içeren açık dünya ve aksiyon” olarak tanımladı. Kojima ayrıca; oyunun içeriğinde dövüş ögeleri olacağını ve oyuncuların aralarında istedikleri gibi bağlantı kurabileceklerini de açıkladı.

Ünlü oyun tasarımcısı Hideo Kojima’nın merakla beklenen oyunu Death Stranding’in, uzun süredir kullanılamayan bir motor ile geliştirildiği biliniyor. Death Stranding’in çıkış tarihinin henüz açıklanmadığını belirtelim. Oyunun PlayStation 4 platformu için hazırlandığı ve PlayStation 4 Pro’ya ise 4K ve HDR desteğiyle birlikte geleceği de biliniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE