Dead by Daylight Hakkında İlk İzlenimler

Starbreeze Studios tarafından yayımlanan ‘’Dead by Daylight’’ birçok oyun severin ilgisini çekmeyi başarmışa benziyor.

Multiplayer bir korku oyunu olarak karşımıza çıkan Dead by Daylight’ta bir oyuncunun katil rolünü üstlenirken, diğer dört kişi ise hayatta kalma mücadelesi veriyor. Şu an için hayatta kalmaya çalışan oyuncu sayısı en fazla dört kişiyle sınırlandırılırken, ilerleyen dönemlerde gelecek bir yamayla haritaya göre iki katilin ve daha çok oyuncunun yer eklenebileceği düşünülüyor.

Klasik korku türünden farklı olarak oyun aynı zamanda korkulu ve heyecanlı bir saklambacın anlarını barındıran bir korku macerası kıvamında. Katilin tuzaklar kurduğu bu oyunda her detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Öte yandan, oyun içerisinde açılabilir kabiliyetlere de yer verilmekte. Oyundaki her şey katile özel değil, haritalarda oyuncuların katilden olabildiğince kaçmasını sağlayacak ve zaman kazandıracak objeler de bulunmakta. Yeri geldiğinde katilin önüne bir tahta koyabildiğiniz, yeri geldiğinde bir dolaba saklanıp önünüzden geçerken güldüğünüz birçok eğlenceli ve gerilimli çevresel faktörlere de sahip.

Oyunu Steam üzerinden 27.90TL’ye satın alabilirsiniz emin olun pişman olmayacaksınız. 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE