Day of Infamy’i Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Day of Infamy'i, 16 Ekim'e kadar Steam üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz.

Bilindiği üzere Day of Infamy, Day of Defeat oyununa benzeyen bir FPS oyunu. Oyun, 23 mart 2017’de satışa sunulmuştu. Steam de, bu oyun için bir ücretsiz etkinlik düzenledi. Bu etkinlik sayesinde Day of Infamy’e ücretsiz bir şekilde sahip olabileceksiniz; tabii ki kısa bir süre için. 16 Ekim’e kadar Day of Infamy’i ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Bu süre içinde oyunu deneyip beğendiğinizde de indirimli alma fırsatına sahip olacaksınız. Bu ücretsiz etklinlik süresince Day of Infamy, indirimde olacak. Day of Infamy’yi ücretsiz deneyip almaya karar verirseniz de, denediğiniz hesabınız, oyunu aldığınızda sizin olacak. Yani sıfırdan başlamayacaksınız.

Day of Infamy’nin bu ücretsiz etkinliğinde bir detay daha var; bu süre içinde sizi, tecrübe puanı takviyesi bekliyor. 16 Ekim’e kadar, bu oyunu oynadığınızda iki kat fazla tecrübe puanı kazanacaksınız. Belki bu takviye de, oyunu daha sonra satın almanızı sağlayabilir.

Day of Infamy’nin, Day of Defeat ve Insurgency’e benzeyen bir FPS oyunu olduğunu da hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE