DARK SOULS 3’Ün DLC Duyurusu 24 Ağustos’ta Yapılacak

The Dark Souls ekibi bugün Twitter’da Dark Souls 3’ün ilk DLC’sini duyuran bir tweet yayımladı. Dark Souls’un resmi Twitter hesabına göre, bu DLC  24 ağustosta çıkıyor. Tweet’i aşağıda görebilirsiniz.

dark-souls-3Dark Souls’un resmi twitter hesabından yayımlanan ingilizce metinde resimdeki gibi şu ifade yer alıyor:

“Huge News on the way, folks. “Whats is it?” You ask? Well, you’re going to have to wait to find out.”

Dark Souls 3’ün Demon’s Souls (2009), Dark Souls (2011), Dark Souls 2’nin (2014) ardından serinin aslında 4. oyunu olduğu ayrıca belirtelim. 1986 yılında kurulan köklü oyun stüdyosu From Software’in bu son yapımı başarılı oyun mimarı Hidetaka Miyazaki’nin imzasını taşıyor.

Bu  yeni DLC, geçtiğimiz mart ayında çıkan Dark Souls III için ilk büyük yama olacak. Ekibin bundan önce yaptığı bir duyuruda DLC’nin bu sonbaharda çıkacağını söylemişti. 24 ağustos tarihi bu tarih olabilir.

Yapılan sızıntılara göre, bu DLC’de tahmin edebileceğiniz gibi yeni haritalar, yeni bosslar ve yeni silahlar olacak. Neyseki, önümüzdeki hafta resmi olarak DLC hakkındaki her şeyi öğrenebileceğiz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE