Dark Souls 3 İçin İnceleme Notları Yayımlandı

Japon geliştirici From Software’in son oyunu ‘’Dark Souls 3’’ için büyük oyun siteleri inceleme notlarını yayımladılar.

Tam sürümü 12 Nisan 2016’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan Dark Souls 3, ortalamada 10 üzerinden 9 gibi bir not alırken ilk yorumların oldukça olumlu olduğunu gözlemliyoruz. Özellikle grafik kalitesi ve en ince detayına kadar tasarlanmış mekânlar oyunda ön plana çıkarken, oyuncuları zorlamasıyla tanınan From Software, Dark Souls 3’de de çıtayı oldukça yüksek tutmuş durumda.

Müzikleri övgü alan bir başka nokta olurken, Merlinin Kazanı yaptığı yorumda, oyunun hem yeni Dark Souls oyuncularına hem de eskilere hitap edecek öğelere sahip olduğunu belirtti. Oynanış mekaniklerinde serinin eski oyunlarına nazaran büyük bir değişiklik olmadığı açıklanırken, orijinal senaryonun ön plana çıktığı kaydediliyor.

Dark Souls 3’ün Demon’s Souls (2009), Dark Souls (2011), Dark Souls 2’nin (2014) ardından serinin aslında 4. oyunu olduğu ayrıca belirtelim. 1986 yılında kurulan köklü oyun stüdyosu From Software’in bu son yapımı başarılı oyun mimarı Hidetaka Miyazaki’nin imzasını taşıyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE